Kupujesz? Szprzedajesz? Produkujesz? Ten dział jest dla Ciebie!

Firma IT-GUARD rozpoczęła realizację obsługi towarowej Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w handlu pozwoliło na wypracowanie modelu minimalizacji kosztów i maksymalizacji zysku. Działania jakie prowadzimy na rynku międzynarodowym, poparte współpracą z licznymi partnerami biznesowymi, kontaktami z tysiącami fabryk oraz dziesiątkami izb handlowych, to gwarancja, że każde dostawy jakie wykonujemy dla naszych Klientów są rzetelne, fachowe i bezpieczne, a dzięki szerokim kontaktom jesteśmy w stanie zrealizować każdy biznes na linii Import / Export.

Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień pod towary i półprodukty na zlecenie. Obejmuje to:
- ocenę potrzeb Klienta pod kontem towarów i półproduktów, którymi obraca
- zebranie raportu cenowego w ramach obecnych dostawców Klienta celem przygotowania oferty możliwie atrakcyjnej i konkurencyjnej
- negocjacje z eksporterem w zakresie warunków dostaw, cen, opcji dodatkowych
- sprawdzanie wiarygodności eksportera
- sprowadzanie próbek towarów i półproduktów od producenta dla Klienta
- przygotowywanie i kompletowanie wszystkich niezbędnych w procesie importu dokumentów, tak by Klient otrzymał zamawiany towar bezpośrednio bez ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów
- doradztwo importowe
- monitoring innych eksporterów, na wypadek potrzeby szybkiej zmiany dostawcy, np. ze względu na pojawienie się niższej ceny lub wyższej jakości
- kontrola towaru po zakończeniu produkcji - tylko produkty spełniające oczekiwania jakościowe wejdą w proces dostaw
- nadzór nad procesem importu do chwili dostarczenia towarów i półproduktów do magazynu
- aranżacja transportu i obsługi celnej, kontaktowanie się z firmami trzecimi, tj. firmą transportową czy agencją celną

Zleć nam kompleksową obsługę Twojej Firmy, a zaoszczędzisz wiele czasu i pieniędzy, a przede wszystkim stresu. Szukanie tańszych rozwiązań, towarów i półproduktów wymaga wielu przygotowań, o których nie wie ktoś, kto nigdy nie prowadził działań na rynku międzynarodowym. Znajomość rynku, języków i kultury, jest bardzo ważna. Ważną informacją jest, że nie wystarczy zaimportować towar czy półprodukt, ale trzeba jeszcze wiedzieć, co zrobić, by został dopuszczony do obrotu. Trzeba też wiedzieć jak rozwiązywać różne awaryjne przypadki. My wiemy jak to zrobić!

 

Zarabiaj więcej, wydawaj mniej - to możliwe!

Handel o zasięgu miedzynarodowym odgrywa ostatnio coraz większą rolę w gospodarce. Jest również bardzo ważny w tworzeniu dochodu firmy. Wymiana międzynarodowa przynosi szereg korzyści. W skali globalnej następuje postęp techniczny oraz specjalizacja produkcji. Minimalizowane są również koszty i dzięki temu spadają ceny za towary bez szkody na ich jakości. Handel zagraniczny umożliwia oprócz brakujących dóbr, sprowadzanie również nieprzetworzonych surowców i półproduktów. Współpraca z naszą firmą zwraca się więc z nawiązką.

Jeśli Państwa Firma zajmuje się już handlem, produkuje lub dopiero myśli o takiej działalności, niejednokrotnie odczuje satysfakcję ze sprzedaży towaru z dużą marżą. Jednak takie przypadki będą rzadkością a decydował będzie o tym przypadek, jeśli sami Państwo nie postarają się o tani towar lub półprodukt (surowiec). Standardowo sklepy narzucając 30 % marży, hurtownie ok 15 % a importerzy od 100% do 500% - nasza firma jasno przeprowadzi symulację opłacalności, by zapewnić możliwie najwyższy udział w zyskach.

Podsumowując - zacznij sam stwarzać warunki, które pozwolą Ci zarabiać więcej!

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg informacji, które pozwolą podjąć decyzję o wyborze naszej firmy jako partnera biznesowego.

Międzynarodowy obrót towarami jest niezwykle zyskowny, jednak aby zarabiać bezpiecznie muszą Państwo posiadać odpowiednią wiedze. Obecnie na rynku zagranicznym można zakupić niemal każdy towar, półprodukt jaki tylko potrzebujemy znacznie taniej niż u lokalnych dostawców i hurtowników. Większość produktów dostępnych na rynku lokalnym obłożona jest wysoką marżą. Powód jest prosty - wysokie koszty produktów, wysoka cena siły roboczej, a w rezultacie niższy zysk. Obrót międzynarodowy od dawna jest uznawany za zyskowny interes, wiele firm czy nawet hurtowni szuka właśnie tanich produktów, które sprzeda z zyskiem.

Rozpoczęcie działalności z IT-GUARD jako partnerem biznesowym jest dla Klientów, chcących zwiększyć swoje zyski. Nie wielu przedsiębiorców się decyduje na samodzielne działania w tym zakresie z uwagi na obawy przed barierą językową. Wszystkie rozmowy biznesowe i korespondencja są prowadzone przez naszą firmę. Po kilku przeprowadzonych transakcjach przekonają się Państwo, że biznes polega na minimalizacji kosztów, a przychody dzieki współpracy z nami wzrosnąć mogą nawet o 100%.

Odpowiemy na każde zadane przez Państwa pytanie.

Doradzimy jakie wybrać produkty i półprodukty z Państwa działalności, na których zysk będzie najwyższy, a nasza firma będzie wiarygodnym partnerem w przeprowadzaniu dostaw.

Tu najczęściej pada pytanie: "Czy musimy dużo zainwestować aby zarobić na takiej współpracy?"

Odpowiedź jest prosta - NIE!. Po przeprowadzeniu symulacji finansowych i dopasowaniu niższych cen towarów od 10 do 50% dotychczasowego budżetu przeznaczonego na zakup towarów i półproduktów pozostanie do dyspozycji na inne cele. Każda firma dąży do tego, by osiągnąć zysk. Często to właśnie zysk jest miarą tego, czy firma dobrze prosperuje, czy dobrze działa, dlatego większość z firm wybrała już współpracę z nami.

Czy zastanawialiście się Państwo kiedyś jak to się dzieje, że Państwa konkurencja ma możliwość sprzedaży produktów po zaskakująco niskich cenach? Sprawdźcie, ile możecie zyskać oraz zaoszczędzić na współpracy z IT-GUARD. To wcale nie jest trudne skoro tylu partnerów biznesowych wystawia nam pozytywne referencje i jest zadowolonych ze współpracy.

Transport i magazynowanie

Podstawą działalności naszej firmy w zakresie handlu międzynarodowego jest spedycja międzynarodowa i krajowa oraz transport drogowy ładunków całopojazdowych w eksporcie oraz imporcie. Specjalizujemy się w przewozach taborem uniwersalnym (plandeki) oraz kontenerowym. Obsługujemy importerów i eksporterów z całego kraju i zagranicy organizując transport drogowy w relacjach Polska - Unia Europejska oraz kraje trzecie.

Przy organizacji transportu dobieramy tylko tych przewoźników, którzy są w stanie sporostać wymaganiom naszym oraz naszych klientów. Spedycja i transport międzynarodowy w naszym wykonaniu cechuje się najwyższym poziomem świadczenia usług.

Magazynowanie - dla klientów bez zaplecza

Nasi klienci w ramach podpisanych kontraktów na dostawy towarów i półproduktów mają zapewnione magazynowanie na okres trwania kontraktu. Magazynowanie cechują: bezpieczeńśtwo (systemy dozoru), monitoring (wizyjny oraz ochrony), system zapewniający stałą temperaturę oraz wilgotność. W ramach magazynowania zapewniamy przez okres trwania kontraktu pełne bezpieczeństwo dla zadeklarowanych towarów.