Wyposażenie sal konferencyjnych

Pragniemy przedstawić Państwu ofertę kompleksowego wyposażenia sal konferencyjnych oraz pomieszczeń biurowych.

Sala konferencyjna jest miejscem, które staje się wizytówką firmy, i dlatego warto zadbać o to, aby miejsce, w którym będzie miała miejsce nasza konferencja było w  pełni profesjonalnie wyposażone.

Dynamiczny rozwój technologii przekazu informacji umożliwia korzystanie z nowoczesnych środków audiowizualnych. Pozwalają one na sprawne i efektywne prowadzenie spotkań i konferencji, zgodnie ze światowymi standardami.
Jednym z podstawowych wymogów tychże standardów jest dobrze wyposażona sala konferencyjna, w której powinien znaleźć się zestaw audiowizualny, umożliwiający korzystanie z wielu różnych źródeł sygnałów i informacji. Dobra akustyka, odpowiednia jakość dźwięku, możliwość zaciemnienia pozwalają na organizowanie i prowadzenie konferencji oraz szkoleń na najwyższym poziomie.

Wraz ze stałym postępem techniki informatycznej, telekomunikacyjnej i multimedialnej zmienia się sposób wykonywania pracy. Ergonomiczna optymalizacja warunków pracy jest potrzebna i stosowana we wszystkich gałęziach przemysłu, handlu, komunikacji, w pracy biurowej, w gospodarstwie domowym. Dlatego naszym celem jest, aby środowisko i organizację pracy dostosowywać do potrzeb człowieka.

Dzięki konsultacjom z naszymi klientami, szkoleniom pracowników firm współpracujących, a także dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, jesteśmy w stanie pomóc Państwa firmie w doborze najlepszych i zarazem spełniających oczekiwania rozwiązań.

W zakresie naszych usług oferujemy Państwu:

  • profesjonalne, kompleksowe systemy konferencyjne i teleinformatyczne
  • rzutniki, videoprojektory, ekrany projekcyjne, tablice interaktywne
  • systemy tłumaczeń symultanicznych
  • pracownie multimedialne oraz językowe
  • systemy bezpieczeństwa obiektowego i teleinformatycznego ,
  • systemy głosowania i pełne sterowanie przebiegiem dyskusji,
  • personalizacja i aranżacja stanowisk biurowych
  • kompleksową dostawę i aranżację wyposażenia meblowego obiektów.
  • prace adaptacyjne i remontowe,
  • serwis i obsługę techniczną systemów teleinformatycznych

 

AUDIO

Wyposażenie sal konferencyjnych

Nieodzownym elementem wyposażenia sali konferencyjnej jest odpowiedni system audio. To on pozwala uczestnikom dyskusji na sprawne porozumiewanie się. Ważne jest również odpowiednie dobranie kolumn głośnikowych, które będą odpowiadały wielkości obsługiwanego pomieszczenia.

Zajmujemy się profesjonalnym wyposażaniem w sprzęt audio małych sal konferencyjnych jak i dużych audytoriów. Dostarczamy wysokiej klasy mikrofony, w tym systemy bezprzewodowe. Specjalizujemy się również w instalacji i konfiguracji systemów tłumaczeń symultanicznych.

Korzystamy z najwyższej klasy produktów koncernu Harman. Na instalowany przez nas sprzęt udzielamy gwarancji, zapewniamy obsługę serwisową i szkolenie pracowników.

Nagłośnienie sklepu i głośniki sklepowe

Muzyka we wnętrzach komercyjnych, sklepach odzieżowych, czy marketach wielko powierzchniowych, to ważny czynnik wpływający na zachowania konsumenckie.

Badania dowodzą, że odpowiedni nastrój budowany muzyką w sklepie może podnieść sprzedaż w sklepie nawet o kilkanaście procent. Warto więc zadbać, by jakość dźwięku była jak najwyższa.
Projektujemy systemy nagłośnieniowe i dostarczamy sprzęt audio dla powierzchni komercyjnych.

Obsługujemy małe butiki i sklepy wielko powierzchniowe.

W zależności od rodzaju wnętrza, używamy kolumn sufitowych lub naściennych.

Wykonujemy również instalacje, w których kolumny głośnikowe są zupełnie niewidoczne dla klientów sklepu.
Po wykonanej instalacji nagłośnienia, zapewniamy profesjonalne szkolenie osób, które będą obsługiwały zamontowany system.

Na nasze usługi udzielamy korzystnych gwarancji i zapewniamy profesjonalny serwis.

Nagłośnienie klubu i dyskoteki

Restauracje, kawiarnie, bary, kluby muzyczne.

Ponad 20-letnie doświadczenie w wykonywaniu instalacji nagłośnieniowych, pozwala nam sprostać nawet tak ambitnym zadaniom, jak profesjonalne nagłośnienie klubu muzycznego. Nie tylko jesteśmy w stanie wyposażyć dyskotekę w sprzęt o najlepszej jakość dźwięku, ale też odpowiednio dobieramy rodzaje instalacji do wydzielonych stref w klubie. Innych bowiem rozwiązań wymaga strefa barowa, parkiet, czy scena dla muzyki na żywo.

Strefowe procesory dźwięku, z których korzystamy pozwalają zarządzać dźwiękiem w każdym pomieszczeniu z dowolnego miejsca w klubie przy pomocy wifi.
Instalowany przez nas sprzęt pochodzi od lidera branży audio, firmy Harman. Jesteśmy oficjalnym przedstawicielem koncernu Harman na rynek polski, dlatego możemy zapewnić atrakcyjne warunki cenowe i profesjonalną obsługę serwisową.

Nagłośnienie hotelowe

Odpowiednio dobrany system nagłośnienia w hotelu może być ważnym czynnikiem budującym nastrój hotelowych wnętrz.

Muzyka płynąca z głośników jest idealnym uzupełnieniem charakteru obiektu i panującej w nim atmosfery.

Profesjonalne nagłośnienie hotelowe to nie tylko prawidłowo dobrany sprzęt, ale również konfiguracja i strojenie do warunków akustycznych. Wszystko po to, by muzyka nie przeszkadzała gościom, a pozwalała im lepiej wypocząć i zrelaksować.

Hotel to wiele pomieszczeń. Instalowane przez nas procesory dźwięku zapewnią pełną kontrolę nad dźwiękiem w przestrzeni restauracyjnej, recepcyjnej, czy klubowej.

Nagłośnienie kin

Cyfrowy dźwięk przestrzenny w sali kinowej wzmacnia doznania i urealnia odbiór filmu. Odpowiednia brzmienie ścieżki dźwiękowej pozwala widzowi poczuć się częścią akcji rozgrywanej na dużym ekranie.

Oferowane przez nas rozwiązania oparte są na technologii koncernu Harman. Przystosowane do zadań kinowych procesory dźwięku sprawią, że dźwięk do głośników kierowany będzie z najwyższą precyzją, uwzględniając akustykę sali kinowej i rozmieszczenie głośników.

Zajmujemy się także instalowaniem nagłośnienia w teatrach, filharmoniach i domach kultury.