Zbiorcze instalacje telewizyjne – Telewizja hotelowa

Po za instalacją okablowania koncentrycznego dla budynków oferujemy kompleksowe systemy TV.

Chcemy zainteresować Państwa nowoczesnymi instalacjami zbiorowego odbioru programów telewizyjnych, radiowych oraz satelitarnych, które mogą znaleźć zastosowanie w administrowanych przez Państwa obiektach.

Nowoczesne instalacje zbiorcze umożliwiają odbiór programów telewizji naziemnej analogowej oraz cyfrowej (DVB–T), jak również programów satelitarnych. Systemy te wymagają montażu tylko jednego zestawu anten odbiorczych dla całego budynku, elementów dystrybucji sygnału, okablowania oraz końcowych gniazd w poszczególnych mieszkaniach.

Prawidłowo wykonana instalacja zbiorcza ma istotny wpływ na podniesienie walorów estetycznych budynku, gdyż w ten sposób unika się instalacji w sposób niekontrolowany wielu indywidualnych anten na elewacji budynku lub na jego dachu, jak również rozciągania na elewacji kabli łączących je z poszczególnymi mieszkaniami (przykłady poniżej).

Zapotrzebowanie na tego typu instalacje systematycznie wzrasta, jednym z powodów jest chęć uniezależnienia się odbiorców, od ofert lokalnych kablooperatorów, którzy nierzadko układają pakiety programów w taki sposób, że dostęp do programów darmowych z nadajników naziemnych (TVN, Polsat) możliwy jest jedynie w pakiecie programowym za kilkadziesiąt złotych. Kolejny powód to uniezależnienie się od jednego dostawcy usług dostępu do telewizji.

 

Budynki bez zbiorczej instalacji antenowej.

 

fota9

 

Budynki ze zbiorczą instalacją antenową.

 

 

 

Instalacja taka umożliwia odbiór wielu zagranicznych stacji telewizyjnych
i radiowych oraz Polskich takich jak: 

 

 

Istnieje również możliwość skorzystania z oferty dostawców telewizji płatnych takich jak:
loga1

 

Koszt montażu:
Dla każdego budynku oferta jest przygotowywana indywidualnie. Na ostateczną cenę ma wpływ liczba gniazd abonenckich, cena użytych materiałów oraz sposób prowadzenia okablowania.