Potrzeba rozwoju zmusza ludzi do szukania nowych dziedzin aktywności gospodarczej. W chwili obecnej dla wielu firm obecność w Internecie stanowi wyznacznik postępu.

Najlepszym sposobem zaistnienia w światowej Sieci jest opracowanie i publikacja serwisu internetowego. Serwis Internetowy jest centralnym punktem działalności firmy w Internecie i od jego otwarcia powinna rozpocząć się działalność na polu e-biznesu.

IT-Guard wspiera oraz poszerza działalność biznesową przedsiębiorstw o interaktywne media. Dostarczamy rozwiązania w zakresie biznesu elektronicznego, marketingu i reklamy (między innymi: serwisy WWW, sklepy internetowe, systemy ankiet/sond, portale, usługi WWW dla administracji).

Właściwy podział merytoryczny danych jest podstawą w projektowaniu dobrego serwisu WWW. Przeprowadzony umiejętnie determinuje jakość, funkcjonalność i łatwość korzystania z witryny.

Tworzenie przez nas serwisu przebiega wg poniższych określeń i scenariuszy:
- Określenie priorytetów ważności informacji (np. które produkty są najważniejsze)
- Określenie grupy docelowej odwiedzających przyszły serwis WWW
- Określenie doświadczenia użytkowników w zakresie posługiwania się Internetem
- Tworzenie scenariuszy
- Monitoring dokonań konkurencji
- Identyfikacja wymagań zawartości i funkcjonalności
- Organizacja struktury strony
- Definiowanie systemu nawigacji
- Projekt wizualny (layoutu)
- Prototyp
- Oddanie strony do użytku
- Dodatkowa konserwacja i administracja
- Budowa dodatkowych aplikacji WWW (księgi gości, fora, wirtualne spacery, kanały monitoringu, VOIP itp.)

Naszą ofertę kierujemy zasadniczo do dwóch grup odbiorców:
- Firmy nie posiadające witryny internetowej, chcące stworzyć profesjonalny serwis WWW w oparciu o najnowsze technologie, badania i doświadczenia na polu Web designe`u
- Firmy posiadające już serwis internetowy ale, chcące zmienić pod względem merytorycznym lub graficznym swój sieciowy wizerunek

Otrzymają Państwo od nas kompletną dokumentację dotyczącą struktury strony z uwzględnieniem specyfiki działalności, celów jakim ma ona służyć, branży itp.

Raport jest kompletnym przewodnikiem po procesie tworzenia witryny internetowej i gwarantuje kreacje serwisu o najwyższym stopniu ekonomii, użyteczności i adekwatności względem oczekiwań jego odbiorców.

Pomożemy Państwu też wybrać serwer będący miejsce przechowywania tworzonej witryny WWW oraz doradzimy jaką domenę (adres WWW) wybrać, tak by identyfikował on markę oraz wizerunek firmy.