Fotowoltaika dla domu

DARMOWA ENERGIA ELEKTRYCZNA

Fotowoltaika pozwala wyprodukować dla Twojego domu własną, darmową energię elektryczną, pochodzącą z energii słonecznej. Korzystny prosumencki system rozliczeń z zakładem energetycznym, tzw. system opustów, daje gwarancję wysokich oszczędności na rachunkach za prąd, a tym samym pozwala prawie w całości uniezależnić się od dostawcy energii elektrycznej.

Panele fotowoltaiczne montuje się na dachach budynków mieszkalnych, wiatach, garażach lub budynkach gospodarczych oraz na gruncie. Instalacja fotowoltaiczna jest całkowicie bezobsługowa i bezawaryjna. Przydomowa instalacja fotowoltaiczna składa się ze stosunkowo niewielu elementów, jak na tak zaawansowaną technologię: panele fotowoltaiczne, falownik (inwerter), konstrukcja montażowa, okablowanie i zabezpieczenia. Żywotność instalacji fotowoltaicznych obliczona jest na około 35-40 lat.

 

Fotowoltaika dla domu jednorodzinnego od Biomar - darmowa energia ze słońca

PANELE FOTOWOLTAICZNE - KORZYŚCI DLA TWOJEGO DOMU

  • Niskie rachunki za prąd – pełne zapotrzebowanie domu na energię elektryczną z własnej instalacji fotowoltaicznej
  • 25 lat gwarancji wysokich uzysków energii elektrycznej ze słońca
  • Szybki zwrot z inwestycji nawet w 5 lat
  • Brak zaskakujących podwyżek cen prądu - uniezależnienie się od wzrostów cen energii elektrycznej
  • Niezależność i oszczędność dla każdej rodziny
  • Ulga termomodernizacyjna - możliwość odliczenia nawet 53.000 zł od podatku
  • Korzystne finansowanie - miesięczna rata za instalację PV niższa niż obecny rachunek za prąd
  • Wysokie dotacje z rządowych i gminnych programów
  • Nowoczesna instalacja fotowoltaiczna podniesie wartość twojego domu
  • Gwarancja zysku z inwestycji w fotowoltaikę (zdecydowanie wyższego niż na lokacie bankowej)

 

Fotowoltaika dla firm

KORZYŚCI DLA TWOJEGO BIZNESU

Chcesz obniżyć koszty prowadzenia firmy? Zainwestuj w fotowoltaikę! Instalacja fotowoltaiczna to realnie niższe rachunki za energię elektryczną. Postaw na niezależność energetyczną i pozbądź się obaw o ciągły wzrost cen prądu. Zagwarantuj swojej firmie pewną przyszłość, bez ryzyka wahań giełdowych cen prądu i bez nowej - opłata mocowej - która od stycznia 2021 r. zwiększa koszt zakupu 1 MWh o dodatkowe 77,60 zł, czyli średnio aż o 20%!

Konsekwencje wprowadzenia opłaty mocowej poniosą firmy, a następnie klienci, którzy będą korzystać z ich usług. Sposobem na uniknięcie podwżek dla przedsiębiorstw i konsumentów jest instalacja fotowoltaiczna dla Twojego Biznesu, czyli darmowa "zielona" energia elektryczna, która pokrywa większą część rocznego zapotrzebowania firmy na prąd. Fotowoltaika to również gwarancja obniżenia kosztów prowadzonej działalności w długim okresie.

fotowoltaika dla firm - instalacja fotowoltaiczna dla firmy na dachu hali magazynowej

Fotowoltaika dla firm - instalacja fotowoltaiczna dla firmy na dachu hali magazynowej

 

Pompa ciepła – system grzewczy przyszłości

ALTERNATYWA DLA KOTŁÓW

Wielofunkcyjna pompa ciepła to doskonała alternatywa dla nieefektywnych kotłów węglowych, olejowych, gazowych czy peletowych. Pompa ciepła pobiera darmową energię zawartą w powietrzu i wykorzystuje ją do ogrzewania lub chłodzenia budynku albo do przygotowania ciepłej wody użytkowej. Bezpieczeństwo użytkowania oraz bezobsługowość czynią pompy ciepła idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto wymienia lub modernizuje dotychczasowe źródło ciepła.

POMPA CIEPŁA Z MONTAŻEM W CENIE

Oferujemy promocyjne ceny na pompy ciepła KAISAI. Zamów pompę ciepła a my zamontujemy ją bez dodatkowych kosztów w twoim domu. Już dziś możesz zapobiec wysokim rachunkom za energię elektryczną w sezonie grzewczym. W sezonie letnim pompa ciepła efektywnie ochłodzi twój dom zapewniając komfort w upalne dni. Zdecyduj się na montaż nowoczesnej pompy ciepła.

Pompy ciepła KAISAI z montażem w cenie

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ POMPĘ CIEPŁA?

Niskie koszty eksploatacji

Pompy ciepła w dużym stopniu przyczyniają się do znacznego obniżenia kosztów eksploatacji domu. Przy ich zastosowaniu koszty ogrzewania pomieszczeń i ciepłej wody użytkowej mogą spaść nawet czterokrotnie. Korzystanie z pompy ciepła pozwala również obniżyć koszty konserwacji systemu, m.in. z uwagi na brak konieczności dokonywania przeglądów kominiarskich.

Pompa ciepła i fotowoltaika - niskie koszty eksploatacjiEnergooszczędny dom

Nasze pompy ciepła zaprojektowane są do pracy nawet w najmroźniejsze zimy. Dostarczą ciepło do Twojego domu przez cały sezon grzewczy, przy minimalnym zużyciu energii elektrycznej. To energooszczędne i ekologiczne produkty, które wykorzystują odnawialne źródło energii, jakim jest ciepło z otoczenia. Urządzenia podczas swej pracy zużywają bardzo mało energii elektrycznej, a o ich energooszczędności świadczy wysoki współczynnik COP.

 

Pompy ciepła + fotowoltaika to energooszczędny dom i niskie rachunki za ogrzewanie

Ograniczenie emisji CO2

Pompy ciepła są idealną alternatywą dla kotłów gazowych, węglowych czy peletowych, przyczyniając się do ograniczenia emisji CO2 do atmosfery. Urządzenia nie produkują dymu, popiołu, ani żadnych innych substancji szkodliwych dla środowiska.

Pompa Ciepła i fotowoltaika doskonała kombinacja

Komfort przez cały rok

W okresie grzewczym pompa przekazuje energię z powietrza zewnętrznego do systemu ogrzewania i (CWU) ciepłej wody użytkowej. Natomiast latem dzięki wbudowanej funkcji chłodzenia, zapewnia komfort termiczny nawet w największe upały.

Pompa ciepła i fotowoltaika koszt instalacji

Bezpieczne użytkowanie

Pompy ciepła są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem, gdyż w porównaniu do tradycyjnych domowych urządzeń grzewczych nie stanowią zagrożenia pożarowego, ani nie niosą ze sobą ryzyka ulatniania się lub wybuchu gazu. Można zrezygnować z czujników gazu lub czadu i spać spokojnie.

Pompa Ciepła - Bezpieczne użytkowanie

FOTOWOLTAIKA I POMPA CIEPŁA - DOSKONAŁA KOMBINACJA

Od pompy ciepła lepsze jest tylko jej połączenie z fotowoltaiką. Połączenie tych dwóch nowoczesnych technologii umożliwi ci jeszcze szybszy zwrot inwestycji i całkowitą niezależność energetyczną. Coroczne podwyżki prądu nie bedą na tobie robić żadnego wrażenia. Pompy ciepła współpracujące z fotowoltaiką to najbardziej opłacalna kombinacja. Spore koszty inwestycyjne szybko się zwrócą i w dłuższym okresie czasu pozwolą zaoszczędzić do kilkidziesięciu tysięcy złotych. Poza tym banki chętnie dają niskooprocecntowane kredyty na takie inwestycje.

 

NASZYM PARTNEREM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGI JEST