Z naszych usług skorzystali:

Agencja System Serwis Dariusz Głaz, ul. Podmiejska 34, 83-000 Pruszcz Gdański, NIP: 8951238314.

AKADEMIA KULINARNA Grzegorz Labuda, ul. Leśna 34 m.a2, 81-549 Gdynia, NIP: 5871058689.

BERENT PAWEŁ 'UNIVERSUM'; wspólnik spółki cywilnej GRUPA FUTURO S.C., ul. Długa 22 m.15, 06-500 Mława, NIP: 5691719876.

Biuro Podróży B.D Bogdan Donke, ul. Saperów 10 m.1, 80-431 Gdańsk, NIP: 5781955480.

"BTECH" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Legnicka 57 D m.B/A, I P, 54-203 Wrocław, NIP: 8942908985.

CBT RAFAŁ MAJ, ul. Geodezyjna 82C m.8, 03-290 Warszawa, NIP: 8512587946.

CEZARY GRZESIAK P.H.U. MEDAL, ul. Poziomkowa 11, 42-256 Olsztyn, NIP: 5771924897.

CHAMPION SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Jagiellońska 13 m.008, 80-371 Gdańsk, NIP: 5851453661.

DOLARMANIA KARPUS SPÓŁKA JAWNA, ul. Kępna 32A, 80-635 Gdańsk, NIP: 5833176553.

DOMOTEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Szafarnia 10, 80-755 Gdańsk, NIP: 5833128005.

DORADCY EHR JACEK JATCZAK, ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk, NIP: 5841349956.

ELECTRIC POWER QUALITY SPÓLKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Perseusza 11, 80-299 Gdańsk, NIP: 5842719415.

ELEKTROMIX Paweł Aniśko, ul. Wandy 9 m.1, 69-100 Słubice, NIP: 5981521792.

ELTOM Tomasz Kownacki, ul. Nadmorski Dwór 14A m.9, 80-506 Gdańsk, NIP: 8451631540.

FIGA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Wagonowa 2B, 53-609 Wrocław, NIP: 8943055728.

FOXARMING SYSTEMY ALARMOWE MARIUSZ POKORSKI, ul. św. Huberta 3B m.5, 80-126 Gdańsk, NIP: 9570485772.

FUNDACJA GDAŃSKA, ul. Długi Targ 28/29, 80-830 Gdańsk, NIP: 5832627491.

GOLDEN FLOOR TKACZYK SPÓŁKA JAWNA, Al. Aleje Jerozolimskie 123A, 02-017 Warszawa, NIP: 5222794084.

GOSPODARSTWO ROLNE Adam Droszcz, ul. Księżnej Anastazji 5 m.1, 75-056 Koszalin, NIP: 6691816172.

"GRISBI - TRE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. 28 Czerwca 1956 r. 279/281, 61-481 Poznań, NIP: 7810018544.

GRZEGORZ CZECHOWSKI TRANSPORT, ul. Kosynierów 4 m.13, 35-202 Rzeszów, NIP: 8131019412.

Hubert Waśniewski JOB & SHIPBUILDING SOLUTIONS, Pl. Plac 11 Listopada 10, 87-600 Lipno, NIP: 8931305094.

"Id Est" SEBASTIAN TKACZ, ul. Grochowska 56 m.76, 04-282 Warszawa, NIP: 1131373162.

IGS - teletechnika i automatyka obiektów. Janina Jakusz, ul. Jana Bażyńskiego 32 m.12, 80-309 Gdańsk, NIP: 8421629797.

Ilona Zjawińska Hotel Management, ul. Szafarnia 10, 80-755 Gdańsk, NIP: 5841100062.

INTERCHANGE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Al. Aleje Jerozolimskie 101 m.6, 02-011 Warszawa, NIP: 5252326620.

IZARNET Arkadiusz Chodorowski, ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk, NIP: 6731623428.

J.A. KNEDLER SPÓŁKA JAWNA, ul. Rybacka 39 A, 82-103 Stegna, NIP: 5780015763.

JACA JACEK BOBER, ul. Janusza Kusocińskiego 4 m.9, 80-288 Gdańsk, NIP: 9570561444.

JATCZAK NIERUCHOMOŚCI JACEK JATCZAK, ul. Lęborska 3B, 80-386 Gdańsk, NIP: 5841349956.

"KAJP" AGNIESZKA RICHTER, ul. Platynowa 24A m.5, 80-041 Gdańsk, NIP: 9570546628.

KRZYSZTOF OFIARSKI, ul. Czesława Miłosza 47C m.64, 80-126 Gdańsk, NIP: 5842529577.

KRZYSZTOF WRÓBLEWSKI FIRMA HANDLOWA WIKTORIA, ul. Plac Rozstrzelanych 20, 64-030 Śmigiel, NIP: 6981319950.

LIMES SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Trzy Lipy 3, 80-172 Gdańsk, NIP: 5851325727.

LOKALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA "JANTAROWE WYBRZEŻE", ul. Gdańska 60, 82-103 Stegna, NIP: 5792133273.

"ŁATWIS" Usługi Ślusarskie, Spawalnicze, Monterskie Łatwis Leszek, ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego 66B/4, 83-000 Pruszcz Gdański, NIP: 9570815353.

MBIT MARIUSZ KRUPIŃSKI, ul. Ludwika Waryńskiego 46 m.5, 80-242 Gdańsk, NIP: 5691406663.

MEDIA SUPPORT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Al. Zwycięstwa 96/98 m.IVE,P.213, 81-541 Gdynia, NIP: 5851455447.

MICHALINA FISZER FDESIGN, Al. Wojska Polskiego 79, 62-800 Kalisz, NIP: 6181185560.

MIECZYSŁAW ROSIŃSKI Gabinet Ginekologiczny Wenus, ul. Poznańska 17, 62-400 Słupca, NIP: 6671008345.

Mirosław Kowalik Firma Motoryzacyjna "KOWALIK", ul. Kamieniczki 9A, 27-215 Parszów, NIP: 6641116662.

MS-LOGISTYKA MARIUSZ SOBAŃSKI, ul. Szafarnia 10, 80-755 Gdańsk, NIP: 7431591601.

PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA P.W.ŚW. BARBARY W ROPCZYCACH, ul. Księdza Michała Siewierskiego 4, 39-100 Ropczyce, NIP: 8181534984.

PARLAMENT - TOMASZ BOŻYCZKO, TOMASZ CZERWIŃSKI, MARIUSZ KALISZCZAK, PIOTR ZBOIŃSKI -SPÓŁKA JAWNA, ul. św. Ducha 2, 80-834 Gdańsk, NIP: 5832739830.

PEOPLEFONE POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Aleje Jerozolimskie 179, 02-222 Warszawa, NIP: 1132688442.

PIOTR WESELAK SAFE CARS, ul. Wacława Rzewuskiego 4C m.5, 83-000 Pruszcz Gdański, NIP: 9570074371.

POLSKA IZBA TURYSTYKI, ul. Marszałkowska 9/15 m.29, 00-626 Warszawa, NIP: 5261011525.

POLSKIE TOWARZYSTWO PROGRAMÓW ZDROWOTNYCH, Al. Zwycięstwa 42 a, 80-210 Gdańsk, NIP: 5832926176.

POMORSKA REGIONALNA ORGANIZACJA TURYSTYCZNA, ul. Wały Jagiellońskie 2A, 80-887 Gdańsk, NIP: 5832842841.

PORT LOTNICZY GDAŃSK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Juliusza Słowackiego 200, 80-298 Gdańsk, NIP: 5220010256.

PRIMAGRAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Żuławki 15C, 82-103 Stegna, NIP: 9571039974.

"PROFIL" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Budowlanych 54 A, 80-298 Gdańsk, NIP: 9570932739.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLU ZAGRANICZNEGO "BALTONA" SPÓŁKA AKCYJNA, ul. Marcina Flisa 4, 02-247 Warszawa, NIP: 5860102292.

RENCRAFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Jagiellońska 94, 85-027 Bydgoszcz, NIP: 9532597150.

RONOCAR S.C. KRZYSZTOF NOWAKOWSKI, RAFAŁ ROMAŃSKI, ul. Krzemieniecka 41, 54-613 Wrocław, NIP: 8943047858.

ROYAL CEMENT EU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Szafarnia 10 m.24, 80-775 Gdańsk, NIP: 8971812325.

Ryszard Kustra P.H. "BUTEX", ul. Aleksandra Dworskiego 2, 37-700 Przemyśl, NIP: 7951099467.

SAFE AREA Michał Boguszewski, ul. Wschodnia 16 m.-, 95-054 Ksawerów, NIP: 7272441294.

"SANDA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Traugutta 1, 95-040 Koluszki, NIP: 5831012557.

THINK DESIGN; ARTAGRO SALES Rafał Lizut, ul. Konrada Wallenroda 5 m.31, 20-607 Lublin, NIP: 7122022383.

TRICITY MARZENA KARCZEWSKA, ul. Śniadeckich 27 m.1, 80-204 Gdańsk, NIP: 9570184639.

"VICTORIA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. gen. Józefa Wybickiego 9, 83-050 Bąkowo, NIP: 9570093055.

VILLA COTONINA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, ul. Sanatoryjna 7, 59-850 Świeradów-Zdrój, NIP: 6131552269.

WALDEMAR KUPIŃSKI OPTIMUM, ul. płk. Aleksandra Krzyżanowskiego 34, 05-080 Izabelin, NIP: 5222292106.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA "OSIEDLE OGRODOWE" PRZY UL. OBROŃCÓW POKOJU 46 W PRUSZCZU GDAŃSKIM, ul. Jaśkowa Dolina 47 m.1, 80-286 Gdańsk, NIP: 6040106630.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL. MAŁOMIEJSKA 39 A W GDAŃSKU, ul. Powstańców Warszawskich 21, 80-152 Gdańsk, NIP: 5833033026.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL. RZEWUSKIEGO 4 83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI, ul. Wacława Rzewuskiego 4, 83-000 Pruszcz Gdański, NIP: 6040081717.

WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY 85B I 85C 83-000 PRUSZCZ GDAŃSKI, Powstańców Warszawy 85 B, 83-000 Pruszcz Gdański, NIP: 6040156378.

Zakład Obróbki Kamienia Budowlanego Kazimierz Rogala, Przyłęk 3A, 36-107 Przyłęk, NIP: 8140000406.

ZAKŁAD USŁUGOWO-HANDLOWY "PAKIET" EWA RZESZUTEK, ul. Kręta 65, 80-217 Gdańsk, NIP: 5841014747.

UWAGA! W związku z obowiązywaniem RODO rejestr podmiotów współpracujących z IT-Guard nie zawiera osób fizycznych nie prowadzących działalności gospodarczej, których dane nie znajdują się w bazach GUS oraz CEIDG.